Mikołaj Czyż


Absolwent Wydziału Zarządzania (UW). Szczególnie interesuje się zagadnieniami dotyczącymi relacji, uzależnień oraz symptomów cielesnych. Prowadzi zajęcia również w języku angielskim.

Mikołaj Czyż - Jest studentem psychologii zorientowanej na proces w Instytucie Psychologii Procesu od 2005r. W ramach drugiej fazy tych podyplomowych studiów jest uprawniony do prowadzenia psychoterapii oraz pracy z grupami pod superwizją dyplomowanego nauczyciela metody.

Doświadczenie zdobywał m.in. podczas staży klinicznych w instytucjach zajmujących się opieką nad ludźmi cierpiącymi na schizofrenię oraz młodzieżą autystyczną. Ukończył Intensywny Kurs Pracy z Procesem w Portland (USA). Prowadzi lub współprowadzi szereg projektów w obszarze psychologii i zagadnień społecznych, również w ramach Centrum Dialogu Społecznego.

Szczególnie interesuje się zagadnieniami nastrojów, uzależnień oraz dotyczącymi rozwoju związków.

Uczy się u nauczycieli polskich i zagranicznych, w tym od: Joanny Dulińskiej, Michała Dudy i dr. Joe Goodbreada. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu.

Prowadzę terapię i warsztaty w języku polskim i angielskim. Pracuje z ludźmi w każdym wieku, każdej rasy czy orientacji seksualnej.

Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (Zarządzanie i Marketing). Lubi fotografię i bieganie.

 

Kontakt

email: m@mikolajczyz.pl
Tel: (0) 601 37 64 74
http://mikolajczyz.pl/