http://processwork.pl/wp-content/uploads/2016/07/H5.jpg?>

WARSZTATY

Otwarty Teatr Procesowy wrzesień 2019 - czerwiec 2020 ( zajęcia raz w tygodniu) Edyta Ganc

Otwarty Teatr Procesowy to przestrzeń dla:

– aktorów profesjonalnych i nieprofesjonalnych,

– osób poszukujących swojej drogi rozwojowej i teatralnej oraz osobistego języka wypowiedzi scenicznej i performatywnej.

 

Metodyka Pracy:

W ramach działań warsztatowych bazujących na technikach Psychologii Zorientowanej na Proces zintegrowanych z innymi metodami teatralnymi badamy „potencjalności” postaci w nas drzemiących projektując fabuły i motywy scenariuszowe.

Kreowane sceny i fabuły odnoszą się do sytuacji wydarzających się podczas prób.

 

Termin: wrzesień 2019 – czerwiec 2020 ( zajęcia raz w tygodniu)

Miejsce: Studium Teatralne S/T, Warszawa

Cena: 180 zł/ miesiąc

Kontakt: kontakt@edytaganc.pl

Superwizja: Michał Duda

Kobiety Światłoczułe Warsztaty fotograficzno - rozwojowe dla kobiet wrzesień 2019 - czerwiec 2020 ( zajęcia raz w tygodniu) Edyta Ganc

Podczas warsztatów przyglądamy się własnej twórczości fotograficznej i temu co i kto w nas kreuje nowe światy. Wykorzystujemy narzędzia psychologii procesu do zbadania źródeł naszych wizji i pomysłów. Docieramy  do snów, marzeń i energii, które mogą stanowić źródło naszej twórczości. Dotykamy tych aspektów naszego „ja”, z których na co dzień nie korzystamy, a które mogą stać się inspiracją do kreowania nowych, wizualnych światów oraz znajdowania osobistych tematów fotograficznych.

Formuła pracy podczas warsztatów ma charakter rozwojowy. Skupiamy się na poszukiwaniu indywidualnego, unikalnego „stylu wizualnego” przejawiającego się w doborze estetyki, formy i tematów. Każda z uczestniczek ma możliwość zrealizowania swojego autorskiego cyklu fotograficznego.

Termin: wrzesień 2019 – czerwiec 2020 ( zajęcia raz w tygodniu)

Miejsce: Centrum Smolna, Warszawa

Cena: 160 zł/ miesiąc

Kontakt: kontakt@edytaganc.pl

Superwizja: Michał Duda

Jak szukać fajnego faceta? 20 września 2019 / Warszawa / Anna Borys

Ciągle spotykasz nieodpowiednich facetów? Przyciągają Cię narcystyczni, niedostępni emocjonalnie, nieangażujący się mężczyźni?

Jeśli chciałabyś spotkać miłego, fajnego, zaangażowanego faceta, a tymczasem ciągle spotykasz drani, którzy są zainteresowani głównie sobą może warto się zastanowić dlaczego tak się dzieje? Czy jest w tym jakiś sens? Czy można się z tego czegoś nauczyć?

A może można to zmienić? Zacząć spotykać fajnych, zaangażowanych, czułych facetów. Czy jesteś na to gotowa?

Termin: 20.09.2019

Miejsce: Ośrodek Rozwoju i Psychoterapii PRZEMIANY, Krucza 17/13

Cena: 100 zł

Kontakt: annamdborys@yahoo.com

Superwizja: Michał Duda

Moja moc osobista 26 września 2019 / Łódź / Ilona Sobul

Do czego nam moc osobista? Jak działasz w relacjach i w świecie, kiedy ona w Tobie działa? Co sprawia, że masz do niej dostęp, a co Ci utrudnia kontakt z własną mocą? Czy rozpoznałeś już to miejsce w sobie, z którego możesz czerpać moc i siłę? Czy jesteś gotowy dowiedzieć się co w Twoim życiu stałoby się możliwe, gdybyś częściej do tego miejsca sięgał? A co stałoby się niemożliwe? Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać wspólnie podczas warsztatu, na który serdecznie zapraszam.

Termin: 26.09.2019, godz. 18

Miejsce: Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia w Łodzi, ul. Sienkiewicza 61

Cena: 50 zł

Kontakt: sobul.ilona@gmail.com

Superwizja: Grzegorz Zieliński

Jak postawić granicę i nie wywołać wojny? 08 października 2019 / Szczecin / Marcin Szulwiński

Czy granice są czymś naturalnym, czy też tworzą się w wyniku działań i konfliktów? Po co są i czemu służą? Powinniśmy je chronić czy nie? Jak je chronić? Jak je przekraczać? Jak je stawiać? Jak wyglądałby świat bez granic?

Na warsztacie zajmiemy się sytuacjami, w których ktoś narusza naszą granicę lub świadomie albo nieświadomie coś nam odbiera, a my potrzebujemy zadbać o siebie i o swoje potrzeby.

Termin: 08.10.2109.  godz 17:00 -19:00.

Miejsce: Szczecin – Centrum Terapeutyczno-Rozwojowe Symetria

ul. Rayskiego 19/4    70-442 Szczecin

Cena: 60 zł

Kontakt: Tel. 797 030 467;   mszulwinski@gmail.com

Superwizja: Grzegorz Zieliński

Jak być sexy? 18 października 2019 / Warszawa / Anna Borys

Co sprawia, że jesteśmy atrakcyjni? Modna stylizacja? Doskonałe ciało? Perfekcyjny makijaż? Sześciopak na brzuchu? Okazuje się, że nic z tych rzeczy.

Najbardziej atrakcyjni dla innych jesteśmy, gdy czujemy się ze sobą świetnie, mamy do siebie dystans i akceptujemy siebie takimi jakimi jesteśmy. Łatwiej powiedzieć, niż zrobić? Oczywiście, jednak od czegoś trzeba zacząć. Jeśli macie ochotę spróbować, sprawdzić, co Was uwiera i może to wcale nie jest takie trudne, by to zmienić. Jeśli macie ochotę na taki eksperyment, to zapraszam.

Termin: 18.10.20

Miejsce: Ośrodek Rozwoju i Psychoterapii PRZEMIANY, Krucza 17/13

Cena: 100 zł

Kontakt: annamdborys@yahoo.com

Superwizja: Michał Duda

Mañana - o odkładaniu na później. 19 października 2019 / Warszawa / Agnieszka Grądek

Sprawy załatwiasz zwykle w ostatniej chwili? Myśli o czekających od dawna zadaniach nie pozwalają Ci się odprężyć, a zbliżające się deadliny spędzają sen z powiek? Nie masz pojęcia, dlaczego to robisz, ale masz z tego powodu wieczne poczucie winy.

Na warsztacie zajmiemy się tym wszystkim. Odkryjemy wzorce kryjące się za odkładaniem na później i zbudujemy strategię radzenia sobie z nimi. Prawdopodobnie nie zmienisz twojej natury, ale możesz jakoś dojść z nią do porozumienia.

Termin: 19.10.2019 godz. 10.30 – 15.30, zapisy do 13.10.2019

Miejsce Ośrodek Rozwoju i Psychoterapii ‚Przemiany’, Warszawa, ul. Krucza 17/13

Cena: 100 PLN

Kontakt: agnieszkagradek@gmail.com, www.psychoterapia-ag.waw.pl

Superwizja: Michał Duda

Co mi powie koń? Opowieść pierwsza o mocy. 19 pażdziernika 2019 / Okliny na Suwalszczyźnie / Berenika Orłowska

To będzie jak opowieść dawnych wojowników. Poszukiwali oni mocy.  Jeśli jesteś w kontakcie ze sobą jesteś w kontakcie ze swoją mocą. My, współcześni ludzie zachodu najczęściej gubimy gdzieś w ciągu życia tę drogę – naszą własną ścieżkę mocy. Zdajemy się na to, co o naszej drodze mówi nam rodzina, społeczeństwo, kultura. Jednocześnie latami jej poszukujemy, często nie wiedząc czego właściwie szukamy – szukamy samych siebie, swojej ścieżki mocy. Znajdujemy jej przebłyski w relacjach, pasjach, w uzależnieniach, w kontakcie z przyrodą i zwierzętami.

Praca z procesem daje nam narzędzia by w tych przebłyskach odszukać naszą własną ścieżkę.

W szamańskich kulturach koń był ważnym zwierzęciem mocy pomagającym przemieszczać się między światami. Współcześnie w fizyce koń mechaniczny jest jednostką mocy. Jak koń może pomóc nam?

Warsztat który proponuję jest zaproszeniem do wyprawy po naszą własną moc z koniem jako przewodnikiem, który pomoże nam w tej podróży. Posłużymy się narzędziami psychologii procesu. Będziemy pytać o drogę żyjące blisko natury konie ze Stajni Okliny na Suwalszczyźnie.

Jeśli konie zawsze były ważne w Twoim życiu lub długo „flirtowały” z Tobą i od dawna chciałeś się z nimi bliżej poznać albo nawet jeśli ten temat właśnie teraz z Tobą „zaflirtował” to może oznaczać, że koń jest dla Ciebie ważny na Twojej ścieżce i że ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszam do zapisów – ilość miejsc ograniczona.

Termin: sobota 19 pażdziernika 2019 godziny 12.00-16.00

Miejsce: Okliny na Suwalszczyżnie

Cena: 150 zł

Kontakt: 667 554 930, bereniks@gmail.com

Superwizja: Grzegorz Zieliński

Co mi powie koń? Opowieść druga o relacjach. 20 pażdziernika 2019 / Okliny na Suwalszczyźnie / Berenika Orłowska

W relacji z koniem możemy odkryć wiele dla naszych “ludzkich” relacji. Konie nie zastanawiają się co zrobić by nas nie urazić, nie próbują niczego ukryć, są zawsze zarówno doskonale obecne w “tu i teraz” jak i stale połączone z “innym wymiarem”. To w jaki sposób zachowują się względem nas, to co przydarza nam się w ich obecności może w stu procentach posłużyć nam do podniesienia naszej świadomości tego, co dzieje się w naszych związkach i relacjach na co dzień. Konie mogą w ten sposób wskazać nam nowe kierunki relacyjnych ścieżek. Ich obecność stanowić będzie “magiczny składnik” ułatwiający nam zgłębienie tematu podczas naszej warsztatowej pracy, w której posłużymy się narzędziami psychologii zorientowanej na proces.

Termin: niedziela  20 pażdziernika 2019 godziny 12.00-16.00

Miejsce: Okliny na Suwalszczyżnie

Cena: 150 zł

Kontakt: 667 554 930, bereniks@gmail.com

Superwizja Grzegorz Zieliński

Sny - jaką wiadomość nam przynoszą? Po co nam się śnią? 23 października 2019 / Kraków / Ewa Eidrigiewicz

„Sny dzieją się właśnie na granicy tego, co jesteśmy w stanie zrobić. Postacie ze snów są tymi naszymi częściami, których nie jesteśmy świadomi; częściami, które są po drugiej stronie granicy.” Źródło: „Śniące ciało w związkach” A. Mindell

Śniło ci się coś dziwnego, może okropnego a może wspaniałego? Chcesz się przyjrzeć o co chodzi z tym twoim snem? Ciekawa/y jesteś po co ci się przyśnił? Zapraszam na warsztat gdzie zajmiemy się naszymi snami. Przynieś ze sobą jakiś sen. Podczas warsztatu zaproszę uczestników do wchodzenia w doświadczenie i odgrywanie postaci.

Termin: 23.10.2019

Miejsce: Kraków

Cena: 60 zł

Kontakt: ewa.eidrigiewicz@gmail.com, 501 141 601

Superwizja: Grzegorz Szczepański

Ja i choroba… Co mówi do mnie moje głębokie Ja? 23 października 2019 / Łódź Ilona Sobul

Nasz wewnętrzny głos nie przebiera w środkach i mówi do nas tak długo, aż usłyszymy i uwzględnimy w codziennym życiu jego przekaz. Symptomy mają swoje przyczyny medyczne, psychosomatyczne. Naszym celem podczas pracy nie będzie wyleczenie się z dolegliwości, ale poznanie natury symptomu, dotarcie do przekazu, który się za nim kryje. Dzięki temu zyskamy dostęp do jakiejś jakości, rodzaju energii, jakiej brakuje nam w codziennym funkcjonowaniu. Zyskamy dostęp do tego, co mówi nam nasze głębokie Ja. Podczas warsztatu zajmiemy się przekazami płynącymi do nas poprzez choroby i dolegliwości fizyczne.

Termin: 23.10.2019, godz. 18

Miejsce: Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia w Łodzi, ul. Sienkiewicza 61

Cena: 50 zł

Kontakt: sobul.ilona@gmail.com

Superwizja: Grzegorz Zieliński

Co mi powie koń? Opowieść druga o relacjach. 26 pażdziernika 2019 / Okliny na Suwalszczyźnie / Berenika Orłowska

W relacji z koniem możemy odkryć wiele dla naszych “ludzkich” relacji. Konie nie zastanawiają się co zrobić by nas nie urazić, nie próbują niczego ukryć, są zawsze zarówno doskonale obecne w “tu i teraz” jak i stale połączone z “innym wymiarem”. To w jaki sposób zachowują się względem nas, to co przydarza nam się w ich obecności może w stu procentach posłużyć nam do podniesienia naszej świadomości tego, co dzieje się w naszych związkach i relacjach na co dzień. Konie mogą w ten sposób wskazać nam nowe kierunki relacyjnych ścieżek. Ich obecność stanowić będzie “magiczny składnik” ułatwiający nam zgłębienie tematu podczas naszej warsztatowej pracy, w której posłużymy się narzędziami psychologii zorientowanej na proces.

Termin: niedziela  26 pażdziernika 2019 godziny 12.00-16.00

Miejsce: Okliny na Suwalszczyżnie

Cena: 150 zł

Kontakt: 667 554 930, bereniks@gmail.com

Superwizja Grzegorz Zieliński

Co mi powie koń? Opowieść trzecia o pasji. 27 pażdziernika 2019 / Okliny na Suwalszczyźnie / Berenika Orłowska

Warsztat rozwojowy na którym będziemy poszukiwać jakości pasji w naszym życiu i pracy, szukać sposobów wnoszenia intensywnej, miłosnej energii w nasze działanie w świecie oraz odpowiedzi na pytanie, co jest tym, co koniecznie i nieodzownie potrzebujemy w swoim życiu zrobić. Naszymi przewodnikami w tej podróży będą konie żyjące blisko natury na pagórkowatych pastwiskach Stajni Okliny.

„Jeśli jest coś, co mógłbyś zrobić, albo ci się śni, że możesz, zacznij to robić. W śmiałości tkwi geniusz, potęga i magia.”

Goethe

Termin: niedziela 27 pażdziernika 2019 godziny 11.00-15.00

Miejsce: Okliny na Suwalszczyżnie

Cena: 150 zł

Kontakt: 667 554 930, bereniks@gmail.com

Superwizja Grzegorz Zieliński

Kiedy związek się skończy 7 listopada 2019 / Warszawa / Katarzyna Jażdżewska

Kiedy związek się skończy 

Warsztaty dla osób, które doświadczają trudności po rozstaniu oraz dla tych, którzy mimo rozstania się dawno temu czują, że cały czas ten związek pozostaje jakoś niedokończony.

Termin: 07.11.2019, godzina 18.00 // Miejsce: Gabinet Psychoterapii, ul. Bałuckiego 21/10, warszawa  // Cena: 100 zł // Kontakt: kjazdzewska@op.pl // Superwizja: Michał Duda

Moja moc osobista 14 listopada 2019 / Łódź / Ilona Sobul

Moja moc osobista
Do czego nam moc osobista? Jak działasz w relacjach i w świecie, kiedy ona w Tobie działa? Co sprawia, że masz do niej dostęp, a co Ci utrudnia kontakt z własną mocą? Czy rozpoznałeś już to miejsce w sobie, z którego możesz czerpać moc i siłę? Czy jesteś gotowy dowiedzieć się co w Twoim życiu stałoby się możliwe, gdybyś częściej do tego miejsca sięgał? A co stałoby się niemożliwe? Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać wspólnie podczas warsztatu, na który serdecznie zapraszam.
Termin: 14.11.2019, godz. 18 // Miejsce: Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia w Łodzi, ul. Sienkiewicza 61 // Cena: 50 zł // Kontakt: sobul.ilona@gmail.com // Superwizja: Grzegorz Zieliński

Kobiety, które kochają za bardzo 15 listopada 2019 / Warszawa / Anna Borys

Kobiety, które kochają za bardzo
Kiedy się zakochujemy, nagle wszystko się zmienia. Przestajemy myśleć racjonalnie. Często wierzymy, że właśnie spotkałyśmy bratnią duszę, że całe życie czekałyśmy właśnie na niego. Tylko z nim, wszystkie moje marzenia mogą wreszcie stać się prawdą. Będziemy żyli jak w bajce, do końca naszych dni… Rzeczywistość bywa jednak często inna. Takie relacje mogą się kończyć, tak szybko jak się zaczęły. A my pozostajemy z ogromnym smutkiem i rozczarowaniem. Macie tego dość? Chcecie to zmienić? Chcecie wiedzieć, dlaczego tak się dzieje, że każda nowa relacja rozpala takie ogromne nadzieje, często nieadekwatne do rzeczywiści?

Termin: 15.11.2019 // Miejsce: Ośrodek Rozwoju i Psychoterapii PRZEMIANY, Krucza 17/13 // Cena: 100 zł // Kontakt: annamdborys@yahoo.com // Superwizja: Michał Duda

Perfekcjonizm. Przypadek do leczenia? 16 listopada 2019 / Warszawa / Agnieszka Grądek

Perfekcjonizm. Przypadek do leczenia?
Poprzeczka jest ustawiona wysoko. To, co robisz powinno być bez zarzutu i podobać się wszystkim, nigdy nie będzie dość dobre, zawsze mogłoby być jeszcze lepsze … Takie, czasem nieuświadomione, myśli utrudniają nam życie. I wbrew pozorom często nie pomagają wcale osiągać obiektywnie lepszych rezultatów.  Potrafią za to zatrzymywać nas w fazie wiecznego planowania i utrudniać start, albo nie pozwalają  czerpać satysfakcji z realnego działania i jego efektów. Zapraszam na warsztat, na którym będziemy odkrywać realność naszych oczekiwań, ich sens i sposoby radzenia sobie nimi.

Termin: 16.11.2019, godz. 10.30-15.30, zapisy do 10.11.2019 // Miejsce: Ośrodek Rozwoju i Psychoterapii “Przemiany” Warszawa ul. Krucza 17/13 // Cena: 100 PLN // Kontakt: agnieszkagradek@gmail.com, www.psychoterapia-ag.pl // Superwizja: Michał Duda

Siła przyciągania. Krótki warsztat o relacjach 17 listopada 2019 / Warszawa / Agnieszka Grądek

Siła przyciągania. Krótki warsztat o relacjach

Nie wiesz, dlaczego przyciągają Cię tacy, a nie inni ludzie? Dlaczego właśnie teraz zwracasz na kogoś uwagę? Podoba Ci się ktoś, z kim wcale nie chciał/a/byś być i zastanawiasz się, o co w tym chodzi? Albo, co w Tobie widzą ci, których Ty do siebie przyciągasz? Nie wierzysz do końca w swoją atrakcyjność? Na warsztacie zajmiemy się stanami  zauroczenia, sympatii i zakochania. Przyjrzymy się temu, co jest dla nas atrakcyjne w innych osobach, co  sprawia na nas wyjątkowe wrażenie i nauczymy się oswoić to „coś”, wykorzystać dla siebie i świadomie z niego korzystać. Spojrzymy na siebie oczami innych i oswoimy się z tym obrazem. Nauczymy się bardziej doceniać samych siebie.

Termin: 17.11.2019, godz. 10.30 – 15.30, zapisy do 10.11.2019 // Miejsce: Ośrodek Rozwoju i Psychoterapii “Przemiany” ul. Krucza 17/13 Warszawa // Cena: 100 PLN // Kontakt: agnieszkagradek@gmail.com, www.psychoterapia-ag.pl // Superwizja: Michał Duda

Sny i Baśnie. Jak czerpać mądrość ze świata snu i baśni? 20 listopada 2019 / Kraków / Ewa Eidrigiewicz

Sny i Baśnie. Jak czerpać mądrość ze świata snu i baśni?
Na warsztacie zanurzymy się w świat snu i baśni. Będziemy odkrywać jak nasze sny i baśnie mają się do naszego życia, może zaczerpniemy jakąś mądrość z nich płynącą, może trafimy na jakieś wskazówki. Przynieś ze sobą swój sen. Podczas warsztatu zaproszę uczestników do wchodzenia w doświadczenie, opowiadanie baśni lub bajek (nie jest wymagana znajomość jakichkolwiek baśni czy bajek).
Termin: 20.11.2019 // Miejsce: Kraków // Cena: 60 zł // Kontakt: ewa.eidrigiewicz@gmail.com, 501 141 601 // Superwizja: Zbigniew Miłuński

O zarządzaniu w rodzinie, czyli kto komu mówi co ma robić? 21 listopada 2019 / Warszawa / Katarzyna Jażdżewska

O zarządzaniu w rodzinie, czyli kto komu mówi co ma robić?
Warsztat dla rodziców, którzy chcą dowiedzieć się więcej o swoich rodzicielskich kompetencjach i wartościach oraz jak korzystać z nich w swoim rodzicielstwie.

Termin: 21.11.2019, godzina 18.00 // Miejsce: Gabinet Psychoterapii, ul. Bałuckiego 21/10, warszawa  // Cena: 100 zł // Kontakt: kjazdzewska@op.pl // Superwizja: Joanna Dulińska

Relacje - jak dzięki innym osobom możemy się rozwijać? 4 grudnia 2019 / Kraków / Ewa Eidrigiewicz

Relacje – jak dzięki innym osobom możemy się rozwijać? 
To co zauważamy w zachowaniu innych osób może być dla nas rozwojowe. Możemy w tym odkryć cenną informację o naszym potencjale. Przyjrzymy się temu co nas interesuje w innych osobach i pracując narzędziami Psychologii Procesu będziemy odkrywać jak możemy to wykorzystać. Uczestnicy będą wchodzić w doświadczenie i odgrywanie postaci.
Termin: 04.12.2019 // Miejsce: Kraków // Cena: 60 zł // Kontakt: ewa.eidrigiewicz@gmail.com, 501 141 601 // Superwizja: Zbigniew Miłuński

Miłość w czasach Tindera 6 grudnia 2019 / Warszawa / Anna Borys

Miłość w czasach Tindera
Nigdy wcześniej nie było łatwiej codziennie umawiać się na randkę z kimś innym. Jednak, czy to sprawia, że łatwiej sobie znaleźć partnera lub partnerkę. Okazuje się, że wcale nie. Niektórzy nawet uważają, że trudniej. Co jest zatem problemem? Dlaczego tak trudno wejść nam „naprawdę w relację”? Jeśli macie ochotę to sprawdzić, to zapraszam na warsztat.

Termin: 6.12.2019 // Miejsce: Ośrodek Rozwoju i Psychoterapii PRZEMIANY, Krucza 17/13 // Cena: 100 zł // Kontakt: annamdborys@yahoo.com // Superwizja: Michał Duda

Jak postawić granicę i nie wywołać wojny? 17 grudnia 2019 / Szczecin / Marcin Szulwiński

Jak postawić granicę i nie wywołać wojny?
Czy granice są czymś naturalnym, czy też tworzą się w wyniku działań i konfliktów? Po co są i czemu służą? Powinniśmy je chronić czy nie? Jak je chronić? Jak je przekraczać? Jak je stawiać? Jak wyglądałby świat bez granic? Na warsztacie zajmiemy się sytuacjami, w których ktoś narusza naszą granicę lub świadomie albo nieświadomie coś nam odbiera, a my potrzebujemy zadbać o siebie i o swoje potrzeby.
Termin:  17.12.2019 godz 17:00 -19:00 // Miejsce: Szczecin – Centrum Terapeutyczno-Rozwojowe Symetria   // ul. Rayskiego 19/4    70-442 Szczecin // Cena: 60 zł // Kontakt: Tel. 797 030 467;   mszulwinski@gmail.com Superwizja: Grzegorz Zieliński

Co to znaczy rodzic, jakim jestem rodzicem? 15 stycznia 2020 / Warszawa / Katarzyna Jażdżewska

Co to znaczy rodzic, jakim jestem rodzicem?
Warsztat dla rodziców, którzy chcą dowiedzieć się więcej o swoich rodzicielskich kompetencjach i wartościach oraz jak korzystać z nich w swoim rodzicielstwie.

Termin: 15.01.2020, godzina 18.00 // Miejsce: Gabinet Psychoterapii, ul. Bałuckiego 21/10, warszawa  // Cena: 100 zł // Kontakt: kjazdzewska@op.pl // Superwizja: Joanna Dulińska

Sny - jaką wiadomość nam przynoszą? Po co nam się śnią? 15 stycznia 2020 / Karaków / Ewa Eidrigiewicz

Sny – jaką wiadomość nam przynoszą? Po co nam się śnią? Ewa Eidrigiewicz
„Sny dzieją się właśnie na granicy tego, co jesteśmy w stanie zrobić. Postacie ze snów są tymi naszymi częściami, których nie jesteśmy świadomi; częściami, które są po drugiej stronie granicy.” Źródło: „Śniące ciało w związkach” A. Mindell Śniło ci się coś dziwnego, może okropnego a może wspaniałego? Chcesz się przyjrzeć o co chodzi z tym twoim snem? Ciekawa/y jesteś po co ci się przyśnił? Zapraszam na warsztat gdzie zajmiemy się naszymi snami. Przynieś ze sobą jakiś sen. Podczas warsztatu zaproszę uczestników do wchodzenia w doświadczenie i odgrywanie postaci.
Termin: 15.01.2020 // Miejsce: Kraków // Cena: 60 zł // Kontakt: ewa.eidrigiewicz@gmail.com, 501 141 601 // Superwizja: Grzegorz Szczepański

Dlaczego tak trudno jest prosić? 18 stycznia 2020 / Warszawa / Agnieszka Grądek

Dlaczego tak trudno jest prosić? 
Dlaczego jedni potrafią prosić i nie mają z tym problemu, a dla innych proszenie to duża psychologiczna trudność? Kojarzy się z niebezpiecznym okazywaniem słabości a nawet bezsilności. Naraża na odmowę, którą trudno znieść. Czasem wzbudza złość, że musimy prosić o coś, co naszym zdaniem słusznie nam się należy. A może rzeczywiście pewne rzeczy nam się należą? Zapraszam na warsztat wszystkie osoby mające trudność z proszeniem. Zbadamy trudności, jakie się z tym wiążą. Znajdziemy pozytywne wzorce i różne strategie proszenia. Dowiemy się, kiedy warto prosić a kiedy możemy uciec się do innych środków …
Termin: 18.01.2020, godz. 10.30 – 15.30, zapisy do 12.01.2020 // Miejsce: Ośrodek PRZEMIANY ul. Krucza 17/13 // Cena: 100 zł. // Superwizja:  Joanna Dulińska, Instytut Psychologii Procesu

Jak szukać fajnego faceta? 24.01.2020 / Warszawa / Anna Borys

Jak szukać fajnego faceta? 
Ciągle spotykasz nieodpowiednich facetów? Przyciągają Cię narcystyczni, niedostępni emocjonalnie, nieangażujący się mężczyźni?
Jeśli chciałabyś spotkać miłego, fajnego, zaangażowanego faceta, a tymczasem ciągle spotykasz drani, którzy są zainteresowani głównie sobą może warto się zastanowić dlaczego tak się dzieje? Czy jest w tym jakiś sens? Czy można się z tego czegoś nauczyć? A może można to zmienić? Zacząć spotykać fajnych, zaangażowanych, czułych facetów. Czy jesteś na to gotowa?

Termin: 24.01.2020 // Miejsce: Ośrodek Rozwoju i Psychoterapii PRZEMIANY, Krucza 17/13 // Cena: 100 zł // Kontakt: annamdborys@yahoo.com // Superwizja: Michał Duda

Relacje - jak dzięki innym osobom możemy się rozwijać? 19 luty 2020 / Kraków / Ewa Eidrigiewicz

Relacje – jak dzięki innym osobom możemy się rozwijać?
To co zauważamy w zachowaniu innych osób może być dla nas rozwojowe. Możemy w tym odkryć cenną informację o naszym potencjale. Przyjrzymy się temu co nas interesuje w innych osobach i pracując narzędziami Psychologii Procesu będziemy odkrywać jak możemy to wykorzystać. Uczestnicy będą wchodzić w doświadczenie i odgrywanie postaci.
Termin: 19.02.2020 // Miejsce: Kraków // Cena: 60 zł // Kontakt: ewa.eidrigiewicz@gmail.com, TEL: 501 141 601 // Superwizja: Zbigniew Miłuński

Pragnienie bliskości / obawa przed zranieniem 28 luty 2020 / Warszawa / Agnieszka Grądek

Pragnienie bliskości / obawa przed zranieniem
Co nam przeszkadza wchodzić swobodnie w relacje, kiedy tego chcemy? Pokazywać siebie i pozwalać, żeby uwaga drugiej osoby była skierowana na nas? Być otwartymi i cieszyć się zainteresowaniem innych? To zwykle lęk, że zostaniemy odrzuceni czy zranieni. Lęk przed bliskością zwykle mniej sobie uświadamiamy niż lęk przed zranieniem. Chociaż oba są właściwie dwoma stronami tej samej monety. Oba ograniczają przyjemność, jaką moglibyśmy czerpać z flirtu, romansu, miłości i przyjaźni. Jeśli chcesz te lęki oswoić – zapraszam na warsztat. Będziemy budować pozytywne wzorce bliskości i otwierania się z jednej strony, a z drugiej stawiania granic i chronienia siebie w relacjach.

Termin: 28.02.2020, godz. 10.30 – 18.30, zapisy do 21.02.2018 // Miejsce: Ośrodek PRZEMIANY ul. Krucza 17/13 // Cena: 150 zł. // Kontakt: agnieszkagradek@gmail.com, www.psychoterapia-ag.pl // Superwizja:  Joanna Dulińska

WORLDWORK

SONY DSC

DSC00642

SONY DSC

Umów się na rozmowę rekrutacyjną

Imię

Nazwisko

Data urodzenia

Adres zamieszkania

Adres koresondencyjny

E-mail

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z działalnością informacyjną Instytutu Psychologii Procesu. Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883)