https://processwork.pl/wp-content/uploads/2016/06/9_ipp_psychologia_metoda_v1.jpg?>

Amy i Arnold Mindell

Dr Arnold Mindell ur. w 1940 r. w Nowym Jorku jest światowej sławy psychoterapeutą. Ukończył fizykę w MIT, zrobił doktorat z psychologii i uzyskał dyplom analityka w Instytucie C.G. Junga w Zurichu.

Jest przewodniczącym Research Society for Process Oriented Psychology utworzonego w 1980 r. w Zurichu. W 1990r. w Portland, Oregon, założył Process Work Center oraz Global Process Institute.

Od 1982 r. opublikował kilkanaście książek. Książki te są stale wznawiane i przetłumaczone na 16 języków.

Arny i jego żona Amy pracują jako zespół. Nauczają psychologii zorientowanej na proces prowadząc warsztaty w wielu krajach ( praktycznie na wszystkich kontynentach),

Prowadzą prywatną praktykę, pracują dla licznych organizacji i społeczności w różnych częściach świata.

Są gośćmi wielu konferencji dotyczących psychoterapii, pracy z ciałem, rozwiązywania konfliktów. z ciałem, rozwiązywania konfliktów. Prowadzą prywatną praktykę, pracują dla licznych organizacji i społeczności w różnych częściach świata.

Ich praca obejmuje rozwiązywanie konfliktów, pomoc w rozwoju organizacji, prowadzenie tzw. "town meetings" (kilkuset osobowe zebrania organizowane w celu wypracowania wspólnych decyzji czy rozwiązań dotyczących konfliktów i problemów nurtujących przedstawicieli określonej społeczności).

Jako psychoterapeuci i nauczyciele należą do stałego zespołu Essalen Institute w Kaliforni. Brali udział w programach telewizyjnych w USA, Szwajcarii, Niemczech, Japonii i w Polsce. Są zapalonymi badaczami, podróżnikami, uwielbiają narty i bieganie.

ŚCIEŻKI SPECJALIZACYJNE

MEDIACJE

SONY DSC

COACHING

DSC00642

FACYLITACJA

SONY DSC

Umów się na rozmowę rekrutacyjną

Imię

Nazwisko

Telefon kontaktowy

Adres E-mail

Interesuje mnie Dwuletnie Studium w następującym mieście: (zaznacz przynajmniej 1 miasto)
WARSZAWA BYDGOSZCZ KATOWICE ŁÓDŹ POZNAŃ TRÓJMIASTO WROCŁAW 

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej przez Fundację Instytut Psychologii Procesu zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).